יועץ במעו״ף

מעוף ייעוץ עסקי

משרד הכלכלה והתעשייה אגף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים עבד ימים כלילות על מנת לפתוח מערך שטח ייעודי בו יתן מענה לעסקים קטנים ובינוניים במטרה לחזק אותם הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עסקית. מעוף הינו מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ומושקעים בו משאבים רבים לשם פיתוח עסקים קטנים ובינוניים במדינת ישראל. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות ייעוץ עסקי מעוף – בדיוק לשם כך קאסם אלשאפעי המתמחה בעולמות הייעוץ העסקי פה לעשות לכם מעט סדר.

עושים מעט סדר: מה זה מעוף?

כפי שכבר הצלחתם להבין מעוף הינו מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סניפי מעוף הפזורים בכל רחבי הארץ ומציעים מעטפת מלאה של ייעוץ, ליווי והדרכה תחת קורת גג אחת לעסקים קטנים ובינוניים. משרד הכלכלה והתעשייה מקצה משאבים רבים ועובד ללא לאות על מנת להפוך את מערך מעוף לאחד המערכים המובילים והאיכותיים ביותר במדינה.

דרך מעוף תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ עסקי, הדרכה וליווי למימון במחירים ובריביות אטרקטיביות לצד השתתפות מטעם משרד הכלכלה והתעשייה.

מי הם הזכאים לקבל שירותים ליווי וייעוץ ממעוף?

אנשים רבים תוהים האם הם זכאים לקבל שירותים ממעוף או שמא אינם עומדים תחת ההגדרה. אנו למדים כי אלו הם האנשים הזכאים לקבל שירות ייעוץ וליווי ממערך מעוף:

  • יזמים – כל יזם זכאי לקבל שירותי ליווי וייעוץ ממערך מעוף כבר עוד בשלב הרעיון ועד לפני תחילת העסק, כך יוכל לבדוק את רמת הכדאיות של העסק ולבנות תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת.
  • עצמאיים – עצמאיים אשר עובדים עם עד 4 עובדים זכאים לקבל שירותי ליווי וייעוץ ממעוף.
  • עסקים קטנים – עסקים קטנים המעסיקים 5-10 עובדים יהיו זכאים גם הם לקבל שירותים.
  • עסקים בינוניים – עסקים בינוניים המעסיקים 11-100 עובדים יהיו גם הם זכאים לקבל שירותי ליווי וייעוץ ממעוף.

מה הם תחומי הייעוץ לעסקים במסגרת מעוף?

אנו למדים כי ישנם מגוון רחב של תחומי ייעוץ לעסקים הניתנים במערך השטח של מעוף ובסניפיו. בין השירותים אנו רואים:

  • מיפוי עסקי – בסניפי מעוף יחכו לכם מגוון רחב של יועצים מיומנים ומנוסים לצד אנשי מקצוע מתחומים רבים, יתבצע מיפוי עסקי תוך כדי אפיון מלא של הצרכים שלכם. לאחר מכן תבנה עבורכם תכנית עבודה מתאמת אישית לצרכים שלכם ותופנו אל כלי הסיוע הממשלתיים המתאימים ביותר לצרכים העסקיים שלכם.
  • ייעוץ אישי – ייעוץ אישי הינו ייעוץ הניתן באמצעות יועצים מנוסים המתמחים בעולמות הייעוץ ופועלים במגזר הפרטי במגוון רחב של תחומי התמחות מגוונים. במסגרת ייעוץ אישי אנו רואים מגוון רחב של תחומי ייעוץ – ייעוץ לניהול והקמת עסק, ייעוץ ארגוני, ייעוץ מכירתי, ייעוץ וליווי לקבלת מימון, ייעוץ בתחום הייצוא, ייעוץ בתחום החדשנות ועוד.
  • קורסים, הדרכות והשתלמויות – מערך ההדרכה של מעוף נותן לכם את האפשרויות לעסקים ויזמים ליהנות ממגוון רחב של קורסים והדרכות פרונטליות המותאמים אישית לצרכיהם של עסקים קטנים ובינוניים.
  • ליווי לקבלת מימון – תזרים המזומנים הינו אחד הפרמטרים החשובים ביותר לפעילות שוטפת ואיכותית של עסק. מומחי מעוף יעזרו לכם וילוו אותכם כל הדרך לקבלת מימון איכותי ונכון.

 

קאסם אלשאפעי – ייעוץ וליווי עסקי ופיננסי

קאסם אלשאפעי הינו אחד מן היועצים העסקים והפיננסים המובילים כיום במדינת ישראל. קאסם הינו בוגר אוניברסיטת בן גוריון לצד האוניברסיטה הפתוחה בתחומים אקדמיים מקצועיים רבים. קאסם נותן קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת בעולמות הפיננסים, הייעוץ והעסקים.

מלבד היותו מומחה בעולם הפיננסים נותן קאסם גם מענה בעולמות האימון האישי והעסקי, מרצה באוניברסיטה הפתוחה, יועץ משכנתאות ומנהל את "גשרים לאקדמיה" אשר מתמחה במתן שירות חינוך פיננסי למוסדות וארגונים.

קאסם מאמין כי הצלחתם של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל הם אלו שיניעו את הכלכלה הישראלית ועובד בשיתוף עם מערך השטח של מעוף.

בוחרים נכון – בוחרים קאסם אלשאפעי.

מעוף ייעוץ עסקי
דילוג לתוכן